ד"ר גילה צור

צור קשר

ביה"ס לרפואה וטרינרית ע"ש קורט,
הפקולטה למדעי החקלאות, המזון ואיכות הסביבה ע"ש רוברט ה. סמית

כתובת למשלוח דואר:
הרצל 229, ת.ד. 12 רחובות
מיקוד 7610001 ישראל

טלפון: 08-9489021/31
פקס: 08-9467940

פניות תלמידים: ג'קי הירש

דוא"ל (עבור גורמי חוץ):
vet.school@mail.huji.ac.il


מפת הקמפוס

gila zurDr. Gila Zur

1958-2017

 

גילה הייתה בוגרת המחזור הראשון של בית הספר לרפואה וטרינרית אחת מבין 5 נשים מתוך 20 תלמידים מוכשרים ומיוחדים שזכו להתקבל ללימודי הרפואה הווטרינרית באוניברסיטה העברית. בעלת מומחיות אירופאית לדרמטולוגיה וטרינרית.

 

דברים לזכרה של גילה

גילה הינה בוגרת המחזור הראשון של בית הספר לרפואה וטרינרית אחת מבין 5 נשים מתוך 20 תלמידים מוכשרים ומיוחדים שזכו להתקבל ללימודי הרפואה הווטרינרית באוניברסיטה העברית. בעלת מומחיות אירופאית לדרמטולוגיה וטרינרית.

 

גילה  נתבקשה על ידי  הנהלת בית הספר, דאז, להישאר באוניברסיטה ולהימנות על הצוות של הרופאים הצעירים אשר על כתפיהם ובזכות מרצם וכשרונם נבנה בית הספר לרפואה וטרינרית. 

גילה הייתה  מעמודי התווך עליהם עומד בית הספר ובית החולים. היא  חינכה דורות של וטרינרים בדרכה, דרך של מצוינות ויושרה אישית ומקצועית . הקימה את תחום רפואת העור בארץ ואת המחלקה הדרמטולוגית בבית החולים הווטרינרי.

 

גילה הייתה מעורבת בהוראה בבית הספר ונשאה בתפקידים רבים ורגישים. אחד מפועליה היה הקמת "וועדת הקשר עם הסטודנטים" שמטרתה לפתור בעיות ומצוקות של תלמידים בצורה דיסקרטית ורגישה.

גילה ניחנה ברגישות ואכפתיות בלתי נדלים הן כלפי החיות המטופלות והבעלים שלהם  והן כלפי הסטודנטים שלימדה והנחתה. תמיד הקפידה לשמור על חזות פנים בריאה ועניינית בנחישות ובעקשנות הרגישה שהיו אופייניים לה, כך גם בחודשים האחרונים  שהתדרדר מצבה הבריאותי עקב מחלת הסרטן שהכריעה אותה.

 

 

גילה,. חברה, מורת דרך, מודל חיקוי, אמא למופת ולדוגמא .

יהי זכרך ברוך.